fbpx

Zostań Agentem Energy HERO

Prąd to też towar! Obecnie strategicznie istotny dla całej gospodarki.

Cena energii elektrycznej dla firm wzrosła w ciągu ostatnich 3 lat o 500% i nadal będzie rosnąć. W przeciwieństwie do innych branż rynek energii i gazu jest branżą odporną na każdy kryzys.

Niezależnie czy jest inflacja czy deflacja to będziemy korzystać z energii elektrycznej. Możesz zostać Brokerem Energy Hero i zacząć zarabiać na pośrednictwie w obrocie energią elektryczną i gazem.

Od 2022r marże są najwyższe w historii. Najlepsi Agenci zarabiają od 20 000 zł nawet do 100 000 zł miesięcznie. Chcesz być jednym z nich? Wypełnij poniższy formularz lub prześlij swoje zgłoszeni na adres info@energyhero.pl

Wyślij swoje zgłoszenie na adres info@energyhero.pl . W treści maila napisz kilka słów o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym, napisz skąd jesteś i pamiętaj o zostawieniu nr telefonu kontaktowego. Zadzwonimy i przeprowadzimy z Tobą wstępną rozmowę weryfikacyjną i jeśli wszystko przejdziesz pomyślnie to zaprosimy Cię na szkolenie podstawowe dla Agentów Energy Hero.

Szkolenie podstawowe trwa 2 lub 3 dni w zależności od ilości uczestników. Oprócz tego prowadzimy cykliczne  szkolenia produktowe, sprzedażowe i menadżerskie. Co kwartał spotykamy się również na Eventach Integracyjnych.

Agenci Energy Hero mogą pracować gdzie chcą. Nie ma regionalizacji i żadnych ograniczeń. To klient decyduje o tym z kim chce współpracować. Jeśli wybierze Ciebie to możesz go obsłużyć niezależnie od tego gdzie jest jego siedziba.

Tak. Agenci mają możliwość rozbudowy swoich zespołów sprzedażowych po spełnieniu określonych celów sprzedażowych i szkoleniowych.

Agenci Energy Hero pracują w oparciu o wynagrodzenie prowizyjne i otrzymują je tak długo jak klient opłaca rachunki za energię elektryczną i/lub gaz ziemny. Raz pozyskany klient może zatem przynosić wynagrodzenie przez wiele lat, a Agent może sobie wypracować odnawialnych dochód rezydualny.