fbpx

Paliwo gazowe dla firm

Nasi Klienci mają możliwość ustalenia stałej ceny gazu, która nie zmieni się przez cały okres obowiązywania umowy. W takim przypadku ostateczna cena zależy od historycznego i planowanego profilu zużycia paliwa gazowego przez daną firmę oraz określonej długości umowy.

Oferta FIX

FIX czyli Stała Cena jest optymalnym rozwiązaniem dla klientów, u których najważniejsze jest precyzyjne, długoterminowe planowanie finansowe w firmie na dłuższy okres chcieliby i zaoszczędzić czas potrzebny do jej późniejszego przedłużenia

Oferta SPOT

SPOT czyli zakupy w transzach. Jest to rozwiązanie optymalne dla Klientów, którzy preferują zakup paliwa gazowego w oparciu o aktualną sytuację rynkową. Rozwiązanie to pozwala na zakup bezpośrednio na giełdzie korzystając z doradztwa indywidualnych opiekunów. Ceny produktu oparte są na notowaniach Rynku Terminowego Towarowego na TGE.

Tak, oczywiście możesz zmienić sprzedawcę gazu i zawrzeć nową umowę kompleksową z nowym sprzedawcą np. Enefit lub AXPO. Specjaliści Energy HERO przeprowadzą Cię przez cały proces.

Zmieniając sprzedawcę gazu zawierasz nową umowę kompleksową co oznacza, że będziesz otrzymywał jedną fakturę zarówno na przesył jak i za paliwo gazowe od nowego dostawcy np. Enefit lub AXPO.

U nowego sprzedawcy gazu będzie obowiązywać taka sama taryfa jak dotychczas.