fbpx

Prąd to też towar! Sam zdecyduj od kogo kupujesz!

Jako przedsiębiorca Masz Prawo do Bezpłatnej zmiany sprzedawcy – nie jesteś „przywiązany” do aktualnego sprzedawcy energii elektrycznej, jeśli uznasz, że oferta innego sprzedawcy, działającego na terenie Twojego OSD jest atrakcyjniejsza od obecnej, możesz bezpłatnie dokonać zmiany sprzedawcy. Specjaliści Energy HERO są tutaj aby pomóc Ci w tym procesie.

Sposób na niższe rachunki

Koszty energii elektrycznej w firmą stanowią coraz większy udział w kosztach stałych przedsiębiorstwa. Warto być świadomym uczestnikiem tego rynku i wiedzieć jak z niego korzystać. Gwarantujemy niższe ceny!

Duży może więcej

W przypadku dużego zużycia możliwe jest prowadzenie negocjacji z niektórymi sprzedawcami prądu. Negocjacje przeprowadzone z sukcesem pozwolą na większe obniżenie rachunków. Nie ma sztywno określonego zużycia, od którego ustalenie korzystniejszych stawek jest możliwe – można jednak przyjąć, że jest to powyżej 4000 kWh miesięcznie.

Umowę z nowym sprzedawcą energii można zawrzeć w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać aby data jej wejścia w życie następowała bezpośrednio po dacie wygaśnięcia obecnej umowy sprzedaży, którą należy wypowiedzieć zgodnie z obowiązującym okresem wypowiedzenia.

Zawierając umowę z nowym sprzedawcą energii, możesz udzielić mu pełnomocnictwa do przeprowadzenia w twoim imieniu procedury zmiany sprzedawcy. Proces zmiany sprzedawcy u Operatora Sieci Dystrybucyjnej powinien trwać nie dłużej niż 14 dni.

Do przeprowadzenia zmiany sprzedawcy energii potrzebna jest umowa z aktualnym sprzedawcą oraz kilka ostatnich faktur za prąd. Dane z tych dokumentów posłużą do przygotowania umowy u nowego sprzedawcy. Po podpisaniu pełnomocnictwa u nowego sprzedawcy całym procesem zajmiemy się w Twoim imieniu.